Loading...
Dovolenka na mieru 2019-02-21T18:14:17+00:00

Dovolenka bez cestovky, dovolenka na mieru

Cestujte bez cestovky a vyhnite sa sklamaniam. Naplánujeme vašu dovolenku do poslednej bodky a zaistíme všetko potrebné. Pripravíme vám podrobný itinerár cesty, nájdeme najzaujímavejšie miesta v okolí a vybavíme vám ubytovanie podľa vašich predstáv. Špecializujeme sa na Floridu, Karibik vrátane plavby na výletných lodiach, Juhoafrickú republiku (okolie Kapského mesta) a Austráliu kde sme žili 4 roky.

dovolenka bez cestovky - ikona kufrík | erestrade.sk

Prečo využiť naše služby?

Ak chce človek cestovať, na výber má zo 4 možnosti:

 1. Objednať si zájazd a ísť s cestovnou kanceláriou
 2. Zistiť si všetko čo sa cestovania týka sám a cestovať na vlastnú päsť
 3. Cestovať sám ale k niekomu skúsenému sa pridružiť a „využiť“ jeho znalosť
 4. Dať si vypracovať podrobný plán cestovania niekomu inému a cestovať sám na vlastnú päsť

Práve 4. možnosť je to čo Vám ERES TRADE ponúka. Pripravujeme aj 3. možnosť ale o tom až neskôr. Každá s týchto možností má svoje výhody aj nevýhody. Bolo by to na dlho tak zhrniem len tie najzákladnejšie: 1. musíte sa vždy prispôsobovať väčšej skupine ľudí, spôsob prepravy môže byť nie zrovna bezpečnou leteckou spoločnosťou, lety môžu byť v skorých ranných hodinách alebo dlhé prestupy na letiskách, ubytovanie nebude zodpovedať obrázkom v „krásnych“ katalógoch, navštívite aj miesta, ktoré Vás nezaujímajú atď. 2. strávite veľmi veľa času hľadaním miest, ktoré stoja za návštevu a aj tak nie vždy budete so všetkým spokojný. 3. Ak niekoho takého poznáte a máte spoločné záujmy a povahy tak toto je asi najlepšia voľba. 4. To je to čo ponúkame my. Za zlomok ceny pošleme presný popis kam a kedy cestovať. Samozrejme prispôsobené Vašim predstavám. Niektoré miesta a hlavne ubytovania sa časom menia a preto sa špecializujeme iba na obmedzený počet miest aby sme ich zvládali stále sledovať a priebežne navštevovať.

Berieme do úvahy vaše osobné priority a celý plán dovolenky s vami konzultujeme. Zameriavame sa skôr na vyššiu kvalitu ubytovania (lacné a najmä nekvalitné ubytovanie nie je problém nájsť :-)) ako sú 4 až 5* hotely alebo apartmány a domy. V určitých prípadoch môžeme použiť aj jednoduchší typ ubytovania ako B&B alebo bungalovy, napr. na safari. Ale takýto typ ubytovania býva len na malý počet nocí a stále odpovedá vyššiemu štandardu. Získate garanciu dovolenky bez sklamania a to už 80€ ! Pri dovolenke, do ktorej investujete tisíce eur to naozaj stojí zato.

dovolenka bez cestovky - ikona komplas | erestrade.sk

Takže pre koho sú naše služby vlastne určené?

 • Cestovateľom, ktorý chcú svoj vlastný plán šitý na mieru a nechcú sa prispôsobovať veľkej skupine ľudí s cestovnými kanceláriami.
 • Chcú slobodu v cestovaní.
 • Chcú navštíviť len miesta, ktoré ich zaujímajú a nestrácať čas s nezaujímavými miestami, ktoré môže mať cestovná kancelária v programe. V akomkoľvek sprievodcovi alebo webovej stránke zameranej na cestovanie nájdete príliš veľa atrakcií a zaujímavostí ale mnoho z nich nestoja za návštevu. My ich filtrujeme.
 • Sú schopní a ochotní cestovať sami (jeden alebo viacerí)
 • Uspokoja ich len tie najdôležitejšie atrakcie a miesta a nechcú sa príliš dlho zdržiavať na jednom mieste.
 • Chcú cestovať na istotu a nechcú nepríjemné prekvapenia v podobe zlého letu alebo nezodpovedajúcemu ubytovaniu (špinavé, vybývané izby).
dovolenka na mieru - ikona najlepšia cena | erestrade.sk

2 úrovne služby, 2 ceny

Vyhľadáme všetko potrebné za vás. Ušetríme hodiny vášho času. Naše služby rozdeľujeme na 2 úrovne. BASIC a HELP. BASIC – pripravíme vám detailný plán vašej dovolenky s informáciami kde, ako a čo rezervovať a objednať. Ktoré miesta navštíviť a koľko času potrebujete na jednotlivé presuny. Počas vašej dovolenky sme vám bezplatne k dispozícií cez email. Toto všetko len za 1,5% hodnoty Vašej dovolenky, min. však 80€. HELP – všetko čo obsahuje BASIC, plus naviac za vás rezervujeme a kúpime letenky a ubytovanie. Poprípade objednáme prenájom auta, cestovné poistenie alebo vstupenky na atrakciu. Toto všetko len za 2% hodnoty Vašej dovolenky, min. však 130€.

Pripravíme vám rôzne typy dovolenky na mieru, stačí si vybrať

Oddychová dovolenka v hoteli | na pláži

Hľadám kľudnú dovolenku, na ktorej si oddýchnem

Užite si kľudné more, relax a pohodu

Nájdeme najlepší hotel / apartmán na pláži podľa vašich potrieb. Dovolenka plná relaxu, kúpania a odpočinku. Odporučíme aj zaujímavé miesta v okolí pre nenáročné výlety.

Vhodné pre všetkých, ktorí si chcú na dovolenke oddýchnuť.

Mám záujem

Poznávacia dovolenka

Chcem vidieť a poznávať zaujímavé miesta

Navštívte zaujímavé miesta

Naplánujeme poznávaciu cestu po danej krajine/oblasti – nájdeme vhodné ubytovanie a pripravíme plán cesty. Zaistíme cestu a ubytovanie v danom meste alebo mestách. Pripravíme vám zoznam zaujímavých miest, ktoré je vhodné navštíviť v danej lokalite.

Vhodné pre každého, kto je aspoň trochu aktívny a chce spoznať danú krajinu lepšie ako z hotelovej izby.

Mám záujem

Ekonomická dovolenka

Chcem vidieť veľa za málo peňazí

Ubytovanie a letenky za nízke ceny

Nájdeme pre vás kvalitné ubytovanie v overených 4* hoteloch v danej lokalite a zarezervujeme lacné letenky, aby pre vás cena za dovolenku bola maximálne výhodná. Preberieme spolu možnosti rôznych výletov po okolí, odporučíme vám zaujímavé miesta.

Vhodné pre tých, ktorí chcú vidieť veľa a nepotrebujú luxus a vysoký komfort pri cestovaní a ubytovaní. Nevadia im včasné ranné lety a dlhšie prestupy na letiskách.

Mám záujem

Luxusná dovolenka

Chcem si užívať All Inclusive

Iba to najlepšie je pre vás dosť dobré

Nájdeme pre vás atraktívne a luxusné 5* ubytovanie, All Inclusive stravovanie a naplánujeme letenky v prvej alebo biznis triede. Krásne prostredie, najznámejšie pláže, známe celebrity a hotely, top služby.

Tento typ dovolenky je vhodný pre každého, kto si chce na dovolenke dopriať trochu luxusu a uspokojí sa len s tým najlepším.

Mám záujem

Chcete dovolenku na mieru?

 • konzultácia k dovolenke zadarmo

 • dovolenka na mieru podľa všetkých vašich želaní

 • rýchle dodanie a profesionálny prístup

 • máme skúsenosti s cestovaním od roku 1992

 • špecializujeme sa na Austráliu, Južnú Afriku, Floridu a Karibik.

Vyplňte nezáväzný formulár a starosti s dovolenkou nechajte na nás.

Akú dovolenku pre vás pripravíme?

Ako bude prebiehať naša spolupráca?

 • Vyplňte, prosím, tento formulár a dajte nám vedieť základné informácie ako je destinácia, počet osôb a dĺžka pobytu.

 • Spojíme sa spolu (telefonicky, osobne, e-mailom) a podrobne si prejdeme vaše predstavy a očakávania.

 • Pripravíme vám podrobnú cenovú ponuku.

 • Následne si môžete vybrať či máte záujem len o podrobný plán dovolenky alebo aj o rezerváciu ubytovania, leteniek, prenájom auta, vstupeniek a iné.

 • Po odsúhlasení ponuky všetko potrebné zarezervujeme a pripravíme k úhrade a predáme vám dokumenty.

 • Aj naďalej sme vám k dispozícii až do vášho odjazdu. Dokážeme vám pomôcť aj v priebehu dovolenky.

Dovolenka bez cestovky – buďte pánom svojho času

Dovolenka bez cestovej kancelárie vám nielen dokáže ušetriť stovky eur ale hlavne si budete užívať čas podľa seba. Nemusíte sa prispôsobovať skupine ľudí s odlišnými záujmami.  Naviac ak plánujete dovolenku dostatočne vopred môžeme vám nájsť lacnejšie letenky, ceny za trajekty a hotely. Nájdeme najlepšie ubytovanie v 5* a 4* hoteloch s ideálnym pomerom cena / lokalita – pred sezónou sú ceny hotelov nižšie.

Dokážeme vám sprostredkovať aj luxusné ubytovanie v 5* hoteloch v danej lokalite – pričom cena je zvyčajne oveľa nižšia ako v cestovnej kancelárii. Naviac budete presne vedieť v akej izbe ste ubytovaný. Vyhnete sa tak možnému nepríjemnému prekvapeniu nezodpovedajúceho sa ubytovania. Dokážeme vám vybaviť výhodné ubytovanie v súkromnej vile alebo modernom apartmáne na pláži, ktorý bude obsahovať všetko, čo potrebujete. Stačí, ak nám dáte vedieť, aké ubytovanie požadujete – nájdeme vám to najlepšie, čo je v danej lokalite dostupné.

Dovolenka bez cestovky – nebojte sa cestovania na vlastnú päsť

Tie najkrajšie zážitky z ciest na vás nečakajú v lietadle plnom turistov, alebo v autobuse s nudným sprievodcom. Viac ich nájdete na turisticky zaujímavých miestach do ktorých sa sami vypravíte, na rušných trhoch v uliciach mesta, pri komunikácii s obyvateľmi alebo na malých, zabudnutých plážach. Vždy sa budete môcť vrátiť do hotela alebo apartmánu, ktorý ste si vybrali. Spoznajte lepšie navštívenú krajinu a ich obyvateľov, nebojte sa dotknúť sa ich spôsobu života.

Ponúkame vám pomoc s plánovaním vašej exotickej dovolenky, na ktorej zažijete okamžiky, ktoré vás posunú ďalej a otvoria uzamknuté časti vašej mysle. Spoznajte exotické krajiny a objavte miesta, ktoré vo vás zostanú po celý život. Naplánujeme vám ideálnu dovolenku, na ktorej namixujeme všetky ingrediencie, ktoré požadujete – kvalitné ubytovanie podľa vášho želania, atraktívne lokality, zaujímavé miesta a atrakcie. Nikto len VY rozhodnete kam chcete ísť a ako dlho tam ostať!

Chcem dovolenku bez cestovky