Loading...
Kontakt 2019-01-12T16:33:37+00:00

Volajte: 0911 227 796

Píšte: sevela@erestrade.sk

Adresa spoločnosti:

Roman Ševela

ERES TRADE s.r.o.

Gorkého 10

811 01 Bratislava

IČO: 50561286

VAT: SK2120384475

O spoločnosti ERES Trade

Sme mladá firma – ERES Trade sme založili v roku 2017. No skúsenosti s fotografovaním a plánovaním dovoleniek mám bohaté.

Fotografovaniu sa venujem od mojich 10 rokov. Začínal som doma s otcom. Neskôr som fotil na svojich cestách po svete, s ktorými som začal v roku 1992. Fotografovanie ma stále veľmi baví. Publikujem a predávam najrôznejšie produktové fotografie na vybraných fotobankách – istockphoto a iné. Na stránkach ERES TRADE si môžete vybrať rôzne obrazy, ktoré Vám následne vytlačíme na plátno a natiahneme na rám.

Cestovanie bolo vždy mojou záľubou. Cestujem prakticky od dovŕšenia dospelosti a za tú dobu som navštívil desiatky krajín na všetkých kontinentoch (okrem Antarktídy). Medzi moje najobľúbenejšie destinácie patrí Austrália, USA, Karibik a Južná Afrika. Častokrát som navštívil aj Áziu – Thajsko, Kambodžu alebo Laos. Štáty Európy som už navštívil všetky.

Všetky svoje cesty som realizoval bez cestovnej kancelárie a boli do detailov naplánované. Pomáhal som vybavovať cesty do exotických destinácií pre desiatky priateľov a známych. Mám preto dostatok skúseností s prípravou dovoleniek na mieru. Takýmto druhom cestovania ste sám sebe pánom a trávite čas presne podľa Vašich predstáv.

Roman Ševela

zakladateľ ERES Trade

Ako vám pomôžeme?

Máte záujem o naše služby? Chcete sa na niečo opýtať? Nech sa páči: