Loading...
Referencie 2019-01-12T16:25:20+00:00

Čo o nás hovoria naši zákazníci?

Prečítajte si, čo o nás hovoria naši zákazníci.

Strávil som dovolenku na jednom z karibských ostrovov podľa podrobného plánu od spoločnosti ERES TRADE. Samozrejme som počas dovolenky fotil čo sa dalo :-).  Ale môj fotoaparát nedokázal nafotiť fotku v takej kvalite aby som si z toho mohol dať urobiť obraz na stenu, ktorý by mi pripomínal túto skvelú dovolenku. A tak som využil okrem plánu na dovolenku aj možnosť si kúpiť obraz z miesta kde som osobne bol, opäť od pána Ševelu. Pán Ševela bol veľmi ústretový a kvalita obrazu je úžasná. Odporúčam.

Milan, Žilina

Náhodou som natrafila na webovú stránku ERES TRADE keď som hľadala vhodné obrazy na stenu do našej novej kancelárie. Ja som si vybrala obrazy kvetov a vôbec toho neľutujem. Kvalita fotky ako aj plátna na ráme je výborna. Ďakujem.

Monika, Púchov
fotografické služby - ikona fotoaparát | erestrade.sk

Obraz na plátne

dovolenka bez cestovky - ikona komplas | erestrade.sk

Dovolenka na mieru

Chcel som s partnerkou vyskúšať niečo nové, chceli sme viac spoznať Kapské mesto, ale nie cez cestovku. Poznám Romana dlhé roky a viem, že toho má precestovaného veľa. Pripravil nám detailný návrh našej dovolenky, odporučil zaujímavé miesta a vybavil skvelé ceny leteniek a hotelov. Užili sme si skvelé, romantické tri týždne v Kapskom meste a okolí podľa detailne pripraveného plánu. A to všetko len za 80€!

Peter, Trenčín

Po minuloročnej nepríjemnej skúsenosti s cestovnou kanceláriou sme sa rozhodli vyskúšať dovolenku bez cestovky. Naším cieľom bola Florida. Pán Ševela nám pripravil návrh cesty po južnej Floride presne podľa našich požiadaviek. Vybral nám veľmi príjemné hotely za dobrú cenu a vybavil aj lacné letenky. Aj počas dovolenky nám bol nablízku ako „priateľ na telefóne“. Určite stojí za to, vyskúšať dovolenku bez cestovky.

Ivana, Žilina